Missing translation for header.skipToContent

Aloita ulkokausi - jopa 50% alennus ulkokalusteista →

Kategoriat

(50)
1 / 9

Manor House Chesterfield Lyx 2-istuttava Pieni Samettinen sohva – Syvä sohva 160 cm leveä Tummanharmaa

Säästät
20
00
Alennettu Hinta
759
99
Alkuperäinen Hinta
779
99
Osamaksu alkaen 20 €/kuukausi
⏱️Viikonlopun tarjous päättyy: 
Chesterfield Lyx 2-istuttava Pieni samettinen sohva – Syvä sohva 160 cm leveä
Hinta−20 €
Chesterfield Lyx 2-istuttava Pieni samettinen sohva – Syvä sohva 160 cm leveä
Hinta+0 €
Chesterfield Lyx 2-istuttava Pieni Samettinen sohva – Syvä sohva 160 cm leveä
Hinta+0 €
Samettisohva Walton Lyx 2:n ist
Hinta+40 €
Nopea toimitus! Toimitetaan normaalisti 3-8 arkipäivän sisällä

VIIKONLOPUN TARJOUKSET
Jopa 50%

Päättyy:

Katso kaikki TARJOUKSET

Tuotteesta

  • Tuotemerkki: Manor House
  • Käsinojan leveys: 28 cm
  • Sokkelin/jalan korkeus: 13 cm
  • Istuinleveys: 102 cm
  • Istuinsyvyys: 57 cm
  • Tuotenumero: 660277
Tuotenumero: 660277
Koko
Käsinojan leveys
28 cm
Sokkelin/jalan korkeus
13 cm
Istuinleveys
102 cm
Syvyys
85 cm
Istuinsyvyys
57 cm
Käsinojan kohtaan korkeus
77 cm
Korkeus
77 cm
Leveys
160 cm
Istuinkorkeus
48 cm
Korkeus jalan
13 cm
Määrä
Istumapaikkojen lukumäärä
2
Materiaali
Materiaali
Sametti
Koostumus
100% Polyesteri
Verhoilumateriaalit
Polyesteri
Muuta
Väri
Tyyli
Rustiikkinen
Takuu
10 vuotta
Ulkonäkö
Sametti
Todistus
FSC
Sarja
Chesterfield
Muoto
Suora
Divaani
Ei
Rahi sisältyy
Ei
Pukeutunut
Kyllä
Kulmasohva
Ei
Divaanilla
Ei
Kampanja

Ajatonta eleganssia ja rustiikkisia vaikutteita. Niin kuvailemme ylellistä 2:n istuttavaa Walton Lyx -sohvaamme. Walton Lyx kalustesarjasta löydät erivärisiä ja -kokoisia sohvia, nojatuoleja ja jalkaraheja. Sarja tunnetaan klassisesta ja elegantista muotokielestään, joka vie ajatukset 1700-luvun Englannin maaseudulle. Ajattoman tyylikkäät ja laadukkaat huonekalut kestävät aikaa ja katseita.

Walton Lyx 2:n istuttavassa sohvassa on keskikova istuinmukavuus ja sohvan vaahtomuovipehmusteet takaavat sen, että sohvassa on mukava istua pidemmänkin aikaa. Tämän klassisen sohvan käsi- ja selkänojat ovat keskenään saman korkuiset, kuten kyseiselle tyylille on ominaista. Sohvan tyylin viimeistelee nappitoppaus, joka antaa kalusteelle erityistä charmia.

Yhdistä halutessasi Walton-sohvaan saman sarjan nojatuoli tai rahi, ja saat kotiisi elegantin kokonaisuuden.

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä