Missing translation for header.skipToContent

Pian ohi: PÄÄSIÄISALE - erittäin hyviä löytöjä →

Päättyy:

Kategoriat

1 / 6

Be Basic Aurinkopurje Oxford-kangas suorakaide 5x8 m kerma 

Hinta
209
99
Nopea toimitus! Toimitetaan normaalisti 3-8 arkipäivän sisällä

PÄÄSIÄISALE - Jopa 60%

Päättyy:

Katso kaikki TARJOUKSET

Tuotteesta

  • Tuotemerkki: Be Basic
  • Materiaalityyppi: Kangas
  • Värin nimi: Kerma
  • Väri: Beige
  • Sarja:
  • Tuotenumero: 1825728
Tuotenumero: 1825728
Koko
Leveys
800 cm
Pituus
500 cm
Materiaali
Materiaalityyppi
Kangas
Muuta
Värin nimi
Kerma
Väri
Beige
Sarja
Kampanja
Suojaudu auringolta ja sateelta missä tahansa tämän aurinkovarjon avulla. Ihanteellista aurinkovarjoa voidaan käyttää monenlaisissa ulkotiloissa kuten puutarhassa, terassilla, leikkipuistossa tai parvekkeella. Valmistettu PU-pinnoitetusta oxford kankaasta, aurinkopurje suojaa sinua suoralta auringonvalolta ja sateelta. Kangas on erikoiskäsitelty, joten se on home ja UV-suojattu. Päivänvarjo on helppo koota kulmissa olevien ruostumattomasta teräksestä valmistettujen kiinnittimien sekä köysien avulla.

Hoito-ohje Ulkokalusteet

Tuotteella ei ole arvosteluja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen