Missing translation for header.skipToContent

Me laajennamme PÄÄSIÄISALE - alennustila jopa 60% →

Kategoriat

1 / 4

Be Basic Vaatekaappi Meksikon mänty Corona Range 53x39x67 cm Ruskea

Hinta
169
99
Nopea toimitus! Toimitetaan normaalisti 3-8 arkipäivän sisällä

Me laajennamme

PÄÄSIÄISALE - Jopa 60%

Katso kaikki TARJOUKSET

Tuotteesta

  • Tuotemerkki: Be Basic
  • Materiaalityyppi: Mänty
  • Värin nimi: Ruskea
  • Väri: Ruskea
  • Tyyli: Ajaton
  • Tuotenumero: 1129310
Tuotenumero: 1129310
Koko
Korkeus
67 cm
Leveys
39 cm
Pituus
53 cm
Syvyys
39 cm
Materiaali
Materiaalityyppi
Mänty
Muuta
Värin nimi
Ruskea
Väri
Ruskea
Tyyli
Ajaton
Muoto
Suorakulmainen
Sarja
Kampanja

Tämä laadukas puinen yöpöytä on huonekalu Meksikon "Corona" tyylillä. Vahattu mänty metallisilla koristeilla huokuu Meksikolaista charmia, joka tekee siitä loistavan lisän makuuhuoneeseen, vierashuoneeseen tai opiskelija-asuntoon. Sitä voidaan käyttää myös sivukaappina, päätypöytänä, jne.

Koska se on valmistettu täydestä männystä, yöpöytä on kestävä ja tukeva. Siinä on laatikko pienille tavaroille, jotka haluat pitää lähellä ja ovikaappi alla, joka sopii täydellisesti kirjoille sekä lehdille. Kaapin yläosa on vakaa ja tarpeeksi suuri yö-valolle, herätyskellolle tai muille tavaroille, jotka haluat sänkysi viereen.

Todella helppo koota.

  • Väri: ruskea
  • Materiaali: täysi mänty
  • Mitat: 53 x 39 x 67 cm (L x S x K)
  • Laatikolla ja ovellisella kaapilla
  • Se huokuu meksikolaista 'Corona'-tyyliä
  • Helppo koota
Tuotteella ei ole arvosteluja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen